Nasza oferta

Misją projektu DataRadar jest dostarczanie informacji przedsiębiorcom, aby zaoszczędzić ich czas, a także wspomóc ich w podejmowaniu kluczowych decyzji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Już w gotowe:

Monitoring cenowy

Możesz monitorować wybranych przez siebie sprzedawców lub kategorie. Serwery w czasie niemal rzeczywistym będą monitorowały aukcje. Gdy tylko zaobserwują zmiany wysłany zostanie email z powiadomieniem

Monitoring

Już teraz wypróbuj bezpłatny kokpit pokazujący ilość sprzedanych sztuk we wszystkich głównych kategoriach. Dzięki niemu zobaczysz, w której z głównych kategorii najbardziej wzrasta zainteresowanie

W przygotowaniu:

Kokpity i interaktywne analizy

Oferujemy zestaw sprytnych kokpitów oraz interaktywnych narzędzi analitycznych, dzięki którym możliwe jest przeglądanie danych na bardzo wysokim  poziomie, ale też drążenie w celu analizy szczegółów.

Gotowe raporty oraz analizy rynku

Nie masz czasu na analizowanie danych? Nie ma problemu! Wypróbuj przygotowane przez nas raporty tematyczne, które przedstawią Ci ogólną sytuację na rynku.

Integracja danych

Przygotowujemy obecnie usługę integracji danych specjalnie dla sprzedawców operujących poza Allegro. Porównanie cen, wskaźników sprzedaży sprzedaży, cefektywność CRO. Dzięki integracji danych możliwe będzie porównanie tych metryk nawet jeśli nie sprzedajesz swoich usług na allegro!